Rzeczy do zapamiętania przy wyborze welonu ślubnego.
Rzeczy do zapamiętania przy wyborze welonu ślubnego.

Designed by v.ivash / Freepik

Rzeczy do zapamiętania przy wyborze welonu ślubnego 

1.      Wskaż swój budżet Miej na uwadze cenę.

To, co może wydawać się niedużym kawałkiem tkaniny, może kosztować o wiele więcej, niż się spodziewano, z łatwością przeznaczając budżet na ślub. Niektóre welony mogą nawet kosztować więcej niż sama suknia. Podobnie jak suknie, welony mogą się znacznie różnić cenami - zazwyczaj zależą od szczegółów. Prosty welon może zaczynać się od około 35-40 zł, podczas gdy nasze bardziej ozdobne zasłony mogą sięgać do 200-300 PLN lub więcej.  

W naszym sklepie znajdują się welony już od ok 33 zł ZOBACZ OFERTĘ

2.      Rozważ swoją fryzurę 

Długie płynące loki mogą skutkować zupełnie innym umieszczeniem welonu. Na przykład, jeśli masz na sobie ten pierwszy, możesz przypiąć welon poniżej koka, aby pokazać swoją up-do. Jeśli wyobrażasz sobie to drugie, możesz przypiąć welon na czubku głowy, aby zwiększyć jego wydajność. A jeśli masz nadzieję dodać dodatki do włosów do swojego wyglądu, pozwól swojemu fryzjerowi wiedzieć, co masz na myśli, aby mogła pomóc ci wybrać odpowiedni styl welonu, który będzie pasował do twoich akcesoriów. Nie chcesz, żeby twoja głowa wyglądała na zagraconą! 

3.      Wypróbuj wiele welonów weselnych z sukienką 

Twój welon pomoże ukształtować twój styl w wielkim dniu, więc naturalnie, będziesz potrzebować czegoś, co równoważy wibracje twojej sukni bez jej przesłonięcia. wygląd może się całkowicie zmienić po dodaniu welonu.

Welon ręcznie wyszywany  w120a

WELON RĘCZNIE WYSZYWANY W120A

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl